info@vytvorimsi.cz +420 603 707 020
Váš košík
je prázdný
Zobrazit kategorie

Dekorování rámečku

 … ABY MĚLY VAŠE VZPOMÍNKY HEZKÉ BYDLENÍ 

Také se stále raději vracíte k opravdovým, vyvolaným fotkám, kterými se můžete prohrabovat? I my!  Navíc ty nejoblíbenější si rádi dáváme do rámečků, abychom je měli přímo na očích. Na fotky z letošní dovolené jsme si vyrobili i mořský rámeček. Byla to rychlovka, všechny zúčastněné to bavilo (zvládnou to i děti) a fotkám to v něm sluší. 

Pokud máte vše potřebné, můžeme se pustit do práce. Pro začátek je dobré vyjmout z rámečku skleněnou tabulku i zadní stranu, abychom je během práce neušpinili. 

Samotný rámeček pak dekorujeme podle vlastních představ. Můžeme zvolit ubrouskovou techniku decoupage nebo jej jenom natřít barvami. My jsme použili modrou akrylovou barvu, se kterou se snadno pracuje a dobře kryje. Až nám barva nebo ubrousky uschnou, pustíme se do dalšího tvoření. Nám v dalším dekorování pomohl překližkový výřez ve tvaru mořské rybky, který jsme si ve volné chvíli, kdy rámeček spokojeně schnul, také nabarvili. Rybku přilepíme lepidlem nebo pomocí tavící pistole k rámečku. Kromě překližkových výřezů můžete z našeho sortimentu vybrat třeba drobné kamínkové ozdoby, tekuté perly nebo třpytky. Jak bude rámeček nakonec vypadat, je jenom na vás. 

Až budete s ozdobením spokojeni, vše se přelakuje lakem. A nakonec to nejkrásnější – do hotového rámečku vložíte svou oblíbenou fotografii a pověsíte na zeď nebo pomocí jednoduchého stojánku postavíte tam, kde vám bude denně dělat radost. 

Pokud jste si stejně jako my vytvořili rámeček podle svých představ, pochlubte se nám s ním na našich sociálních sítích, zajímá nás to!