info@vytvorimsi.cz +420 603 707 020
Váš košík
je prázdný
Zobrazit kategorie

Velikonoční rychlovky

Víme, že ani na jaře to s tím časem není nejlepší, tak se i s velikonočním tvořením držíme na vlně jednoduchosti. Připravili jsme pro vás tři velikonoční rychlovky, které zvládnete za pár chvilek, můžete přibrat i umělecky založené juniory a navíc všechno, co vám ukážeme, seženete pěkně pohromadě na našich stránkách. 

VELIKONOČNÍ ZAJÍCI

Jednoduchou, ale přesto krásnou, velikonoční dekoraci vykouzlíte se
  zaječí figurkou z překližky. Figurka je vhodná třeba na dekoraci ubrouskovou technikou, my jsme ale pro tentokrát zvolili akrylovky a zajícům vdechli nové barvy. Odstín zvolte takový, který vás bude provázet celými Velikonocemi. Zajícům je to jedno  . 
Klasicky a úplně obyčejně jsme překližku nabarvili, po zaschnutí první vrstvy jsme ještě přidali drobné puntíky a na závěr vše doladili mašlí. Zaječí figurka má celé 2 cm na šířku, jednoduše ji proto můžete postavit tam, kam se vám bude hodit. Barevné varianty jsou jen na vás, my vám nabízíme několik desítek odstínů i závěrečnou péči

 
 

VELIKONOČNÍ TABULKA

Tabulová barva a křídové malování jsou teď ve světě tvoření velmi populární. Vy to teď můžete využít při vytváření velikonočních dekorací a mít výzdobu podle největších trendů. Navíc vám to, jak jinak, zabere pár minut a zvládnete to skoro jednou rukou. Jediné, co budete potřebovat, je překližková deska, tabulová barva a pár dekorativních výřezů podle svého výběru. My jsme v duchu tradičních Velikonoc zvolili zase stádo zajíců. Postup vám asi nemusíme zdlouhavě sepisovat - tabulku natřete tabulovou barvou (můžete celou plochu nebo jen část), barvou přetřete i výřezy a po zaschnutí nabijete svou tavicí pistoli a výřezy k tabulce přilepíte. Pak už přijde na řadu poslední tvůrčí část, pomocí tabulových kříd výsledek dozdobíte a máte hotovo. A co je nejkrásnější - dekor křídami můžete kdykoliv smazat a přemalovat. Tabule se vám tak nikdy neomrzí.

 

VELIKONOČNÍ ZÁPICHY

Náš poslední tip patří k našim nejoblíbenějším interiérovým dekoracím a s oblibou jej měníme podle ročních období nebo svátků. Nemluvíme o ničem jiném, než o jednoduchém zápichu. My jsme vybrali výřezy v podobě velikonočních kraslic, dodali jim trochu barvy a přitavili k bambusové špejli. Do malého květináčku pak už jen stačí nakombinovat s jinak odekorovánými vajíčky a máme originální výzdobu v duchu minimalismu a přírodních tónů. 


Přejeme vám, ať vám to jde od ruky a ať máte Velikonoce plné krásných zážitků v kruhu svých nejbližších. A nezapomeňte se nám 
pochlubit na našich sociálních sítích, zajímá nás to!