info@vytvorimsi.cz +420 603 707 020
Váš košík
je prázdný
Zobrazit kategorie

Doprava

Doprava zboží, poplatky za přepravu a platební podmínky
Balíček vám odešleme hned po té, co se nám připíše vaše platba. Standardně to stíháme do 2 – 3 pracovních dní. Pokud jste si zvolili platbu na dobírku, na přijetí platby nečekáme a odesíláme co nejdříve. 
U vybraného zboží se může doba dodání prodloužit, abyste s tím mohli počítat, uvádíme to rovnou u produktů. 
V případě, že se stanou nějaké neočekávatelné události (třeba nám na sklad zaútočí hejno zlých kobylek), které prodlouží stanovenou dobu expedice, budeme vás informovat telefonicky nebo e-mailem. Pokud byste sami potřebovali dobu dodání pozměnit, rádi vám vyjdeme vstříc a na všem se domluvíme. Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle +420 774 777 020 nebo e-mailu info@vytvorimsi.cz.
 
V rámci České republiky k vám cestují balíky následujícími cestami: 
 
Českou poštou
Balík do ruky (dobírka, platba převodem předem) - Zásilka je doručována na uvedenou doručovací adresu, zákazník je informován SMS zprávou o doručování zásilky. SMS zprávu zasílá Česká Pošta a k jejímu zaslání je potřeba k objednávce uvádět mobilní telefonní číslo.
Balík na poštu (dobírka, platba převodem předem) - Zásilka je doručována na pobočku České Pošty, kterou si podle zadaného PSČ vybere zákazník při volbě dopravy. Zákazník je informován SMS zprávou o doručování zásilky. SMS zprávu zasílá Česká Pošta a k jejímu zaslání je potřeba k objednávce uvádět mobilní telefonní číslo.
(Česká pošta uvádí doručení zásilky do 24 hodin v pracovní dny s dobou uložení na pobočce trvající 7 dnů. Prodávající neodpovídá kupujícímu za škodu způsobenou zpožděním při dodání zboží, které vzniklo na straně přepravce.)
 
DPD - doručení na adresu (dobírka, platba převodem předem) - Zásilka je doručována na uvedenou doručovací adresu v hodině, kterou má kurýr nastavenou pro danou lokalitu. Doporučujeme počítat s možností doručení v průběhu dne a podle toho volit místo pro zaslání objednávky.
 
Zásilkovna (dobírka, platba převodem předem) - Zásilka je doručována na výdejní místo Zásilkovny, kterou si zákazník vybere v seznamu výdejních míst při volbě přepravy. Eshop Vytvorimsi.cz umožňuje zákazníkům platit při převzetí zásilky platební kartou na výdejních místech, která tuto službu mají v nabídce. Přesnou adresu pobočky, a zda je možné na vybrané pobočce platit kartou, zjistíte v informacích o pobočce. Odkaz na informace o pobočce se zobrazí vedle vybrané pobočky Zásilkovny.

Osobní odběr -  Osobní odběr je možný pouze po předchozí domluvě.
 
Ceny přepravy:
 
Česká pošta
- k objednávce v hodnotě do 1 000,- Kč je připočten k ceně zboží poplatek za přepravu 115,- Kč, u dobírky navíc + 20,- Kč
- k objednávce v hodnotě od 1 001 do 2 500,- Kč je připočten k ceně zboží poplatek za přepravu 105,- Kč, u dobírky + 20,- Kč
- k objednávce v hodnotě nad 2 500,- Kč neúčtujeme poplatek za přepravu
 
DPD - doručení na adresu
- k objednávce v hodnotě do 1 000,- Kč je připočten k ceně zboží poplatek za přepravu 115,- Kč, u dobírky + 20,- Kč
- k objednávce v hodnotě od 1 001 do 3 000,- Kč je připočten k ceně zboží poplatek za přepravu 105,- Kč, u dobírky + 20,- Kč
- k objednávce v hodnotě nad 3 000,- Kč neúčtujeme poplatek za přepravu
 
Zásilkovna
- k objednávce v hodnotě do 1 000,- Kč je připočten k ceně zboží poplatek za přepravu 65,- Kč, u dobírky + 20,- Kč
- k objednávce v hodnotě od 1 001 do 2 500,- Kč je připočten k ceně zboží poplatek za přepravu 45,- Kč, u dobírky + 20,- Kč
- k objednávce v hodnotě nad 2 500,- Kč  neúčtujeme poplatek za přepravu