info@vytvorimsi.cz +420 603 707 020
Váš košík
je prázdný
Zobrazit kategorie

Dobarvovací magnety

Na letní tvoření s našimi nejmenšími umělci jsme se vybavili spoustou novinek. O jedné z nich Rub-on samolepkách Nežehlovačkách a jak s nimi pracovat jsme vám už říkali v minulém návodu, dnes pokračujeme další bezvadnou věcí pro procvičení dětské kreativity - dobarvovacími magnety. 

Sada magnetů k dobarvení je určená našim nejmenším malířům, všem, kteří už udrží v ruce pastelku nebo štětec. Každá sada obsahuje několik jednotlivých obrázků, které jsou předkresleny a předraženy. Jediné, co je potřeba, je dodat jim barvu. K dobarvení můžete využít pastelky, fixy, barvy nebo klidně glitrovače. Dětské představivosti se meze nekladou, čím barevnější magnety budou, tím lépe se budou doma určitě vyjímat. 

Po nabarvení magnety jenom snadno vyloupnete z archu a najdete jim nové místo. Magnety fungují tak, jak mají, dobře jim bude na magnetické tabuli nebo lednici. S pár vlastnoručně dobarvenými magnety se i obyčejná lednicová dvířka mohou stát hrací plochou, u které se váš malý umělec snadno zabaví. 


Sadu dobarvovacích magnetů prodáváme ve dvou variantách - dopravu a mořský svět. Každý arch tak sám o sobě může vyprávět vlastní příběh. 

Dejte nám vědět, jak se vám s magnety tvořilo, jsme zvědaví. Pochlubit se nám můžete třeba na našich sociálních sítích, zajímá nás to!